פרופיל מכון פוליגרף אמינות

מכון הפוליגרף אמינות מתמחה בכל סוגי בדיקות הפוליגרף ללקוחות פרטיים ועסקיים ובהן: בדיקת פוליגרף לחשד בבגידות בין בני זוג ודיני משפחה, בדיקת פוליגרף תקופתי לעובדים, בדיקת פוליגרף מהימנות תעסוקתית למועמדים לעבודה, בדיקת פוליגרף לחשד בגניבת מידע וריגול תעשייתי, בדיקת פוליגרף למתן חוות דעת מומחה לבית משפט ועורכי דין, בדיקת פוליגרף לאימות גרסאות ויישוב סכסוכים, ועוד.

במכון פוליגרף אמינות בודקי פוליגרף מוסמכים ומנוסים מוכרים ע"י בתי המשפט, מכשירי פוליגרף מתקדמים ומשוכללים כמו במשטרת ישראל והשב"כ, בדיקות פוליגרף במשרדינו ברחבי הארץ או באתר אחר לפי דרישה ונוחות הלקוח, הקפדה על מקצועיות, אמינות ואתיקה מקצועית, סודיות ודיסקרטיות מלאה.

לקבלת מידע וייעוץ התקשרו למוקד ארצי 072-392-5900

בדיקת פוליגרף בנושא יחסי אישות ודיני משפחה – חשד לבגידה של בן/בת הזוג:

אם התעורר אצלכם החשד שבן/בת הזוג בוגד/ת בכם, זה הזמן לבדוק זאת אחת ולתמיד – לטוב ולרע. בדיקות פוליגרף, שקשורות לחשד למעילה באמון בין בני זוג, הן מהבדיקות הנפוצות ביותר. מעילה באמון יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות ובהקשרים שונים של חיי המשפחה: קיום יחסי מין (בגידה פיסית) עם אדם אחר, הסתרה והברחת נכסים וכספים, סוגיות כלכליות אחרות, אלימות ועבירות במשפחה (פיסית, נפשית, כלכלית, מינית), מחלוקות וסכסוכים שונים, אימות גרסאות, ועוד.  ניתן, במידת הצורך, להגיש את חוות הדעת המקצועית והאמינה שלנו לבתי משפט אזרחיים ורבניים.

בדיקת פוליגרף למועמדים לעבודה (בדיקות מהימנות תעסוקתית):

מיון וסינון מועמדים לעבודה ע"י בדיקת פוליגרף (מהימנות) הינו כלי בעל חשיבות עצומה בתהליך קבלת ההחלטות של בעלי עסקים ומנהלים באשר לקבלת עובדים אשר עלולים לגרום נזק לארגון. מחקרים מוכיחים, מעל לכל ספק, כי לאדם אשר מעל בעבר באמון מעסיקו סיכוי גבוה לעשות אותו דבר שוב ושוב. בבדיקת הפוליגרף נבדק האם המועמד פעל בעבר באופן חריג בנושאים החשובים לארגון כמו מעילות וגניבות של כסף או סחורה, קבלת שוחד מספקים או לקוחות, ריגול תעשייתי, הימורים, אלימות, קשר לגורמים עבריניים, שימוש בסמים, ועוד.

בדיקת פוליגרף תקופתית במקומות עבודה:

בדיקת פוליגרף תקופתית לעובדים בארגון נועדה לאתר את אלה אשר מעלו באמון מחד ולחזק את האמון בעובדים הישרים מאידך. בארגון בו מתקיימות, באופן תדיר, בדיקות פוליגרף תקופתיות, ימנעו מרבית העובדים מעבירות כנגד הארגון. השימוש בבדיקת פוליגרף תקופתית משמש כהרתעה ומונע עבירות, שייתכן והיו מבוצעות ללא הפוליגרף. בבדיקת פוליגרף תקופתית יישאלו העובדים שאלות שסוכמו מראש עם המעסיק וזאת בהתאם לאופי התפקיד והארגון.

בדיקת פוליגרף ספציפית:

בדיקת פוליגרף ספציפית מתקיימת כאשר קורה אירוע מסוים במשרד, בחנות, במפעל. למשל: גניבת כסף או סחורה, פריצה, ונדליזם וחבלה, גניבת מידע והעברתו למתחרים, אימות גרסאות בזמן ויכוח בנושא חשוב, סכסוכים עסקיים, עבירות משמעת ואתיקה, הטרדות מיניות, ועוד.

בדיקת פוליגרף למתן חוות דעת מומחה לבתי משפט ועורכי דין:

בעת דיון בבית משפט אזרחי ו/או רבני, לעיתים, הצדדים מעלים טענות סותרות ולפיכך ביהמ"ש נזקק לכלי אבחון אובייקטיבי אשר יחשוף את האמת בדרכים מדעיות . בדיקת פוליגרף על פי הוראת ביהמ"ש או סיכום בין הצדדים הנידונים עשויה לקבוע את הכרעת הדין. משום כך, ישנה חשיבות מכרעת לכך שחוות הדעת תהיה מקצועית, אמינה ומקובלת של מומחה לפוליגרף. כדי לתאם בדיקת פוליגרף כחוות דעת לבית המשפט על הצדדים לשלוח למשרדנו את פרוטוקול הדיון בו התקבלה ההחלטה על ביצוע הבדיקה או לחלופין, נוסח ההסכמה אליה הגיעו הצדדים, את הנחיות בית המשפט לבודק וכן את כתבי ההגנה והתביעה.

לעיתים עורכי דין, בשלבים שונים של הליכים משפטיים, מבקשים להזים טענות או האשמות המועלות כנגד לקוחותיהם ו/או לאשש את טענות לקוחותיהם. לעיתים עורכי דין מבקשים לבחון מה יהיו תוצאות בדיקת פוליגרף של לקוחותיהם בשאלות חשובות על מנת לשקול את השימוש בבדיקת הפוליגרף בהליך המשפטי ו/או בחקירת המשטרה.

פוליגרף בנושא בוררויות, יישוב סכסוכים ואימות גרסאות:

בעת הליך בוררות עלול להתעורר קושי לקבוע איזו מגרסאות הצדדים נכונה. הדבר נכון במיוחד כאשר העובדות המוצגות בגרסה של צד אחד סותרות את העובדות בגרסה של הצד השני. באמצעות בדיקת פוליגרף ניתן לדעת באופן מדעי איזו מגרסאות הצדדים נכונה ובכך לקדם את הליך הבוררות להכרעה בעניין וליישוב הסכסוך.

אבי לפ

מנכ"ל

בודק פוליגרף מוסמך, בעל הכשרה בפסיכופיזיולוגיה משפטית מטעם האקדמיה להכשרה חקירתית מדעית, פילדלפיה ארה"ב. האקדמיה מוכרת רשמית ע"י ארגון הפוליגרף האמריקאי APA וע"י ארגון הפוליגרף האמריקאי לבודקי פוליגרף משטרתיים AAPP.

בודק פוליגרף מוסמך לבדיקות PCSOT לעברייני מין מורשעים.

בעל תואר ראשון בסוציולוגיה אנתרופולגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה בישראל, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי באנגליה. בעל הכשרה בפסיכולוגיה התנהגותית, טכניקות ראיון, חקירה והערכה משפטית.
בעל הכשרה כדירקטור בחברות וארגונים מאוניברסיטת בר אילן בישראל הכוללת הכשרה בחשבונאות חקירתית, מניעת הונאות ומעילות, מניעה וגילוי של ייפוי דו"חות כספיים, מנגנוני פיקוח ובקרה, ביקורת פנים בתאגידים, ביקורת עמותות וניהול תקין, ועוד.

בוגר ולוחם ביחידה מובחרת בצה"ל.

בעל ניסיון רב בתפקידי ניהול ביטחון שונים בארה"ב ובישראל, לרבות בחברות עסקיות מובילות ובגוף ממשלתי.

חבר באיגוד הפוליגרף האמריקאי APA, האיגוד הבינלאומי לבודקי פוליגרף ISOPE, ארגון הפוליגרף הישראלי IPEO, ארגון הפוליגרף הבריטי – אירופאי BEPA וחבר באיגוד בודקי הונאות מוסמכים ACFE.