מומחה הפוליגרף אבי לפ בראיון על הפוליגרף של משה צ'יקו אדרי

8.12.2018

הסערה סביב מינוי מפכ"ל למשטרת ישראל שוב העלתה את הפוליגרף לכותרות, כאשר ניצב בדימוס משה (צ'יקו) אדרי הסיר את מועמדותו לתפקיד לאחר שלא דיווח לוועדת המינויים בראשות השופט אליעזר גולדברג על פגישת התייעצות מוקדמת עם בודקת פוליגרף מספר ימים לפני הבדיקה עצמה. בודקת הפוליגרף עימה נפגש אדרי, היתה זאת שלבסוף ערכה לו את בדיקת הפוליגרף הגורלית, שאמורה הייתה לאשר את מינויו לתפקיד, ושאותה עבר אדרי בהצלחה.

אדרי מצידו טען שלא ידע שזו תהיה אותה בודקת פוליגרף שתערוך לו את בדיקת הפוליגרף בפועל ושהוא בסך הכל התייעץ עימה לגבי השפעת מצבו הרפואי, התייעצות לגיטימית כשלעצמה.

סביב בדיקת הפוליגרף ואי הדיווח על ההתייעצות החל מחול שדים וספקולציות בתקשורת ומחוצה לה. אחד הדיונים המעניינים בנושא היה במסגרת פאנל בתוכנית המטה המרכזי עם אילה חסון (8.12.2018), שבמהלכה התראיין מומחה הפוליגרף אבי לפ.

מומחה הפוליגרף אבי לפ הרצה בפאנל מומחים בכנס הפורום לביטחון ואבטחה 2020

16.1.2020

מומחה הפוליגרף, אבי לפ, הרצה בפאנל מומחים על שיטות וכלים לבדיקת מועמדים לפני קליטה והעסקה בחברות וארגונים במסגרת הכנס השנתי 2020 של הפורום לביטחון ואבטחה בחסות ארגון הקב"טים ומנהלי הביטחון בישראל.

מומחה הפוליגרף, אבי לפ, שהינו בודק פוליגרף מוסמך ומנוסה, הסביר על כל ההיבטים הקשורים לסוגי בדיקות הפוליגרף הרלוונטיות לעובדים ובעיקר על בדיקת פוליגרף יושרה/מהימנות תעסוקתית למועמדים חדשים לעבודה או לעובדים המקודמים לתפקידים רגישים. הפאנל, שהתקיים בים המלח, עורר התעניינות רבה בקרב מאות המשתתפים בכנס, ומומחה הפוליגרף, אבי לפ, ביחד עם המומחים האחרים ענה על שאלות הקהל.

מומחה הפוליגרף אבי לפ בראיון מרתק ברדיו "צלילי הקריות"

עו"ד רפי רפאלי בתכניתו "זכותי לדעת" ברדיו צלילי הקריות אירח את אבי לפ בודק פוליגרף מוסמך ממכון פוליגרף אמינות.
בשיחה המרתקת שוחחו השניים על כמה פעמים אנשים משקרים עלינו מידי יום? מי משקר יותר, גברים או נשים? האם אפשר לעבוד על הפוליגרף? למי אי אפשר לעשות פוליגרף? איך באמת עובדת בדיקת פוליגרף? ועוד.

העיתונאי אבי לפ הפך לבודק פוליגרף ולחושף שחיתויות

25.7.2022

חושף השקרנים: לפני כ-25 שנים, העיתונאי אבי לפ, שעמד מאחורי לא מעט סקופים עיתונאיים ולימים שימש כדובר עיריית קריית ביאליק, עזב את ישראל ועבר להתגורר בניו יורק, שם עשה שינוי קריירה, מעיתונאי מוכר העומד באור הזרקורים, לאיש ביטחון העובד בחשאיות ומאחורי הקלעים בכל יבשת אמריקה. כיום אבי לפ הוא אחד מבודקי הפוליגרף המובילים בישראל.

לחץ כאן למעבר לכתבה